Sukienka NA-KD Pamela Nowa XL
40,00 zł
Sukienka typu hiszpanka na cienkich ramiączkach, które są regulowane. Długi rękaw zakończony gumeczką. W pasie odcinana, dół w trapez, z boku mały rozporek.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | XL |
| Materiał | 95% poliester, 5% elastyna |
| Klatka piersiowa | 45 cm |
| Długość rękawa | 53 cm |
| Pas | 40 cm |
| Biodra | 48 cm |
| Długość całkowita | 88 cm |
1 w magazynie
SKU:
suk011
Kategoria: Sukienki damskie
Informacje dodatkowe
| Marka | NA-KD |
|---|



