


Sukienka plażowa
55,00 zł
Sukienka plażowa. Neonowa sukienka crochet maxi Boohoo. Ażurowy wzór, długi rękaw i efektowne wiązanie na plecach. Idealna na plażę i letnie imprezy. Szybka wysyłka z Attic-Shop.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | M |
| Materiał | akryl |
| Klatka piersiowa | 34-44 cm (onesize) |
| Ramiona | 42-48 cm (onesize) |
| Długość rękawa | 70 |
| Pas | 30-40 cm (onesize) |
| Biodra | 40-50 cm (onesize) |
| Długość całkowita | 150 cm |
1 w magazynie
SKU:
1236
Kategorie: Sukienki damskie, Odzież damska
Znaczniki: sukienka boohoo, sukienka letnia, sukienka na plaże, sukienka szydełkowa
Opis
Marka: Boohoo (widoczna metka).
Fason: Sukienka maxi o kroju syreny / kolumny, z długimi, lekko rozszerzanymi rękawami.
Materiał: Ażurowa, szydełkowa dzianina (crochet) o falistym wzorze.
Detale: Głębokie wycięcie na plecach z wiązaniem typu „halter/backless”.
Kolor: Intensywna, neonowa limonka / zieleń (acid green).
Styl: Beachwear, festiwalowy, boho chic.
Informacje dodatkowe
| Marka | Boohoo |
|---|---|
| Rozmiar | M |
| Stan | Nowa |




