Sukienka czarna z połyskiem ICHI Nowa 36
50,00 zł
Sukienka czarna z połyskiem, materiał transparentny we wzór, dodatkowo dla efektu WOW długie nitki odstające od materiału. Rękaw długi bez podszewki zakończony elastyczną umrą dla szybkiego regulowania długości. Całość na podszewce zapewnia komfort noszenia. Dekolt według uznania, półokrągły lub po odpięciu guzika w szpic. Sukienka typowo na wieczorne wyjścia i większe imprezy. Sukienka nowa z metką.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 36 |
| Materiał | poliester |
| Klatka piersiowa | 49 cm |
| Ramiona | 43 cm |
| Długość rękawa | 84 cm |
| Pas | 40 cm |
| Biodra | 58 cm |
| Długość całkowita | 90 cm |
1 w magazynie
Fason: Krótka sukienka czarna z połyskiem mini o zwiewnym kroju, z długimi, transparentnymi rękawami zakończonymi gumką.
Materiał: Tkanina z efektem transparentności i subtelnym połyskiem; posiada ciekawą strukturę z odstającymi nitkami (efekt „WOW”).
Wykończenie: Dekolt z pęknięciem (łezką) zapinany na guzik; dół sukienki wykończony delikatną falbaną.
Detale: Sukienka posiada podszewkę na korpusie, natomiast rękawy pozostają prześwitujące, co nadaje jej lekkości.
Styl: Wieczorowy / Party – idealna na imprezy, randki lub specjalne okazje, gdzie liczy się oryginalna faktura materiału.
| Marka | ICHI |
|---|---|
| Rozmiar | 36 |
| Stan | Nowa |








