Sukienka czarna z koronki Nowa S/M
38,00 zł
Sukienka czarna z koronki transparentnej. Krój prosty, nieodcinana w pasie, dekolt półokrągły. Rękaw długi. Sukienka posiada podszewkę, która jest krótsza od sukienki, tworząc zmysłowe wykończenie i jest spójne z rękawami. Sukienka znakomicie sprawdzi się na uroczystości, jak i na wieczorne wyjścia z przyjaciółmi. Sukienka nowa.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | S/M |
| Materiał | poliester |
| Klatka piersiowa | 48 cm |
| Ramiona | 43 cm |
| Długość rękawa | 63 cm |
| Pas | 49 cm |
| Biodra | 56 cm |
| Długość całkowita | 90 cm |
1 w magazynie
SKU:
633
Kategorie: Odzież damska, Sukienki damskie
Znaczników: sukienka czarna, sukienka na wyjścia, sukienka wizytowa, sukienka z długim rękawem, sukienka z koronki



