








Sukienka ASOS roz. 44
40,00 zł
Sukienka ASOS koktajlowa pięknie podkreślająca talie, dzięki zastosowaniu innego materiału. Długi złoty zamek na plecach dodaje elegancji i szyku. Długość sukienki midi. Sukienka bardzo ładnie naddaje się do figury, jest ładnie wyprofilowana na biodra.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 44 |
| Materiał | 77% wiskoza, 19% nylon, 4% elastyna |
| Klatka piersiowa | 46 cm |
| Ramiona | 36 cm |
| Długość rękawa | 64 cm |
| Pas | 41 cm |
| Biodra | 47 cm |
| Długość całkowita | 114 cm |
1 w magazynie
Marka: Sukienka ASOS (brytyjski gigant modowy)
Fason: Sukienka ołówkowa (bodycon) o długości midi, modelująca sylwetkę.
Detale: Kontrastowe, jaśniejsze panele boczne (efekt optycznego wyszczuplenia), długi rękaw, dekolt w łódkę.
Zapięcie: Długi, ozdobny złoty zamek na plecach – dodaje elegancji i ułatwia zakładanie.
Materiał: Wysokiej jakości mieszanka (77% wiskoza, nylon, elastan) – materiał „pracuje”, ładnie naddaje się na biodrach.
Rozmiar: 44 (Plus Size / Curvy).
Styl: Biznesowy, koktajlowy, elegancki.
| Marka | asos |
|---|---|
| Rozmiar | 44 |
| Stan | Bardzo dobry |




