




Męska marynarka wizytowa
45,00 zł
Męska marynarka wizytowa. Stylowa szara marynarka męska 44. Dodatek materiału rayon zapewnia nienaganny krój bez elektryzowania. Elegancja i wygoda w jednym. Zobacz ofertę w Attic-Shop.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 44 |
| Materiał | 74% poliester, 24% rayon, 2% lycra |
| Klatka piersiowa | 54 cm |
| Ramiona | 50 cm |
| Długość rękawa | 65 cm |
| Długość całkowita | 76 cm |
1 w magazynie
SKU:
marm1
Kategorie: Garnitury i marynarki męskie, Odzież męska
Znaczniki: marynarka wizytowa, odzież męska, szara marynarka
Opis
Typ: Męska marynarka wizytowa.
Rozmiar: 44.
Materiał: Wykonana z dodatkiem materiału RAYON, nazywanym sztucznym jedwabiem. Jest to materiał oddychający, antyelektrostatyczny i posiadający szlachetny połysk.
Kolor/Wzór: Stonowany odcień szarości z drobną teksturą.
Fason: Klasyczny krój z otwartymi wyłogami (klapami), zapinany na jeden gózik.
Informacje dodatkowe
| Marka | TRAVIS |
|---|---|
| Rozmiar | 44 |
| Stan | Bardzo dobry |
