





Kurtka przejściowa M
50,00 zł
Kurtka przejściowa M, krój bamberki, korpus lekko ocieplany, pikowany, zapinana na zamek. Osłona przy brodzie. Rękawy z bawełny. Wykończenie ściągaczami na górze, dole i rękawach. Kieszenie boczne na zamek.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | M |
| Materiał | Poliester |
| Klatka piersiowa | 55 cm |
| Ramiona | 47 cm |
| Długość rękawa | 70 cm |
| Długość całkowita | 65 cm |
Brak w magazynie
Opis
Kurtka przejściowa M typu bomber w kolorze ciemnoszarym. Wyjątkowy fason hybrydowy łączy pikowany, lekko ocieplany przód z wygodnymi, dresowymi rękawami. Kurtka posiada praktyczne kieszenie boczne, zapięcie na suwak oraz klasyczną stójkę. Idealnie sprawdzi się w codziennych, miejskich stylizacjach, gwarantując komfort i nowoczesny wygląd.
Informacje dodatkowe
| Marka | GIMO’S |
|---|---|
| Rozmiar | M |
| Stan | Bardzo dobry |




