



Kurtka męska typu bomber
160,00 zł
Kurtka męska typu bomber skórzana typu Racer Jacket. Kolor karmelowy brąz, stójka i ściągacz w pasie. Ponadczasowy styl dla mężczyzn.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | L |
| Materiał | skóra |
| Klatka piersiowa | 51 cm |
| Ramiona | 46 cm |
| Długość rękawa | 68 cm |
| Pas | 44 cm |
| Długość całkowita | 60 cm |
Brak w magazynie
SKU:
1048
Kategorie: Odzież męska, Kurtki i płaszcze męskie
Znaczników: bomberka, kurtka brazowa, kurtka męska, kurtka skórzana, kurtka ZARA, listonoszka męska, portfel skórzany, skóra naturalna, styl vintage, zara
Opis
| Cecha | Wartość/Opis |
| Typ produktu | Kurtka skórzana typu bomber. |
| Fason | Krótki (do pasa), dopasowany, ze ściągaczem na dole. |
| Dekolt/Kołnierz | Stójka/mandaryński kołnierz, zapinany na zatrzask. |
| Kolorystyka | Karmelowy/Koniakowy Brąz / Ciepły Brąz (jednolity). |
| Wzór/Materiał | Gładka, miękka skóra naturalna (licowa). |
| Cechy szczególne | Ściągacz (marszczony pas) na dole kurtki i mankietach (typ bomber). Zapięcie na suwak i dodatkowo kryta listwa/zatrzaski. Dwie naszywane kieszenie z klapami na dole oraz kieszeń na suwak na piersi. Wzmocnienia/panele na ramionach. |
| Styl | Klasyczny, motocyklowy (racer), casual elegancki, vintage. |
Informacje dodatkowe
| Marka | ZARA |
|---|---|
| Rozmiar | L |
| Stan | Bardzo dobry(używana) |
| Kolor | Brązowa |




