


Kurtka męska ZARA
50,00 zł
Kurtka męska ZARA przejściowa w kolorze czarnym. Srebrny zamek, wygodne ściągacze i hybrydowa konstrukcja. Idealna na wiosnę i jesień. Zamów online w Attic-Shop!
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | M |
| Materiał | poliester |
| Klatka piersiowa | 50 cm |
| Ramiona | 45 cm |
| Długość rękawa | 67 cm |
| Długość całkowita | 67 cm |
1 w magazynie
Fason: Nowoczesna kurtka hybrydowa o kroju typu bomber/bluza.
Konstrukcja: Połączenie technicznego, śliskiego materiału na przodzie i rękawach z oddychającym, dzianinowym tyłem (plecami).
Kolor: Klasyczna, głęboka czerń – najbardziej uniwersalny wybór w męskiej garderobie.
Zapięcie: Wyrazisty, metalowy zamek błyskawiczny w kolorze srebrnym, stanowiący modny kontrast.
Wykończenie: Elastyczne ściągacze przy niskiej stójce, mankietach oraz na dole kurtki.
Kieszenie: Dwie dyskretne, wpuszczane kieszenie boczne.
Styl: Urban / Techwear – idealna dla mężczyzn ceniących nowoczesne materiały i swobodę ruchów (dzianinowe plecy świetnie pracują podczas prowadzenia auta czy aktywności).
| Marka | ZARA |
|---|---|
| Rozmiar | M |
| Stan | Bardzo dobry |




