


Granatowa koszula męska
40,00 zł
Granatowa koszula męska, wierzchnia Explorer. Granatowy kolor, militarny fason z pagonami i praktyczne kieszenie. Solidna bawełna od Attic-Shop. Zamów z szybką dostawą!
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | S |
| Materiał | 100% bawełna |
| Klatka piersiowa | 50 cm |
| Ramiona | 46 cm |
| Długość rękawa | 67 cm |
| Długość całkowita | 72 cm |
1 w magazynie
Fason: Koszula wierzchnia typu overshirt o militarnym charakterze.
Kolor: Głęboki, sprany granat (fason vintage/used look).
Materiał: Solidna, grubsza bawełna o strukturze płótna, idealna na sezon przejściowy.
Zapięcie: Klasyczne, na duże, ciemne guziki.
System kieszeni: Cztery kieszenie – dwie piersiowe z patkami oraz dwie wpuszczane boczne na dłonie.
Detale:
Militarne pagony na ramionach.
Kontrastowe, pomarańczowe przeszycia i detale (widoczne przy guzikach i na dole).
Dyskretne nadruki/grafiki w stylu „Explorer” na piersi i łopatce.
Mankiety zapinane na guziki.
Styl: Casual / Military / Outdoor – świetna alternatywa dla lekkiej kurtki lub jeansówki.
| Marka | HALLINGER |
|---|---|
| Rozmiar | S |
| Stan | Bardzo dobry |




