

Błękitna koszula męska
45,00 zł
Błękitna koszula męska Esprit z krótkim rękawem. Klasyczny krój Regular Fit, lekki materiał idealny na lato. Sprawdź markową odzież w Attic-Shop.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 45/46 |
| Materiał | 55% len, 45% bawełna |
| Klatka piersiowa | 64 cm |
| Ramiona | 53 cm |
| Długość rękawa | 26 cm |
| Długość całkowita | 85 cm |
1 w magazynie
SKU:
1248
Kategorie: Koszule męskie, Odzież męska
Znaczników: bawełna, koszula błękitna, koszula męska, koszula z krótkim rękawem, len
Opis
Marka: Esprit.
Fason: Regular Fit – klasyczny, prosty krój zapewniający swobodę.
Rękaw: Krótki.
Kolor: Jasny błękit / melanżowy błękit.
Materiał: Lekka, przewiewna tkanina o widocznej strukturze ( mieszanka lnu z bawełną).
Detale: Klasyczny kołnierzyk, otwarta kieszonka na lewej piersi, guziki w kolorze dopasowanym do tkaniny.
Styl: Casual, wakacyjna elegancja.
Informacje dodatkowe
| Marka | ESPRIT |
|---|---|
| Rozmiar | 45/46 |
| Stan | Bardzo dobry |




