

Marynarka na dwa guziki
50,00 zł
Marynarka na dwa guziki w niebieskim kolorze. Krój marynarki slimowany z dwoma rozcięciami z tył. Klasyczna kieszeń na piersi. Pasuje na typowe casualowe jak i bardziej oficjalne wyjścia w zależności od dodatków. Marynarka w bardzo dobrym stanie.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 52 |
| Materiał | 70% poliester, 30% wiskoza |
| Klatka piersiowa | 55 cm |
| Ramiona | 46 cm |
| Długość rękawa | 66 cm |
| Pas | 52 cm |
| Długość całkowita | 70 cm |
1 w magazynie
SKU:
780
Kategorie: Garnitury i marynarki męskie, Odzież męska
Znaczniki: marynarka casualowa, marynarka męska, marynarka niebieska
Informacje dodatkowe
| Marka | THOMAS GOODWIN |
|---|---|
| Rozmiar | 52 |
| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor | Granatowy |
