


Sukienka zielona Zara
38,00 zł
Sukienka zielona Zara z ozdobnym kołnierzykiem w haftowane kwiaty. Klasyczny krój w odcieniu butelkowej zieleni. Idealna do biura i na kolację. Sprawdź wysyłkę Attic-Shop!
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | S |
| Materiał | Poliester |
| Klatka piersiowa | 46 cm |
| Ramiona | 33 cm |
| Długość rękawa | 18 cm |
| Pas | 44 cm |
| Biodra | 51 cm |
| Długość całkowita | 80 cm |
1 w magazynie
SKU:
201
Kategoria: Sukienki damskie
Znaczniki: sukienka mini, Sukienka prosta, sukienka zara, zielona sukienka
Opis
Marka: Zara. Sukienka zielona Zara.
Typ: Elegancka sukienka damska o prostym kroju (typu t-shirt dress lub etui).
Kolor: Głęboka, butelkowa zieleń – klasyczny i niezwykle szlachetny odcień.
Fason: Minimalistyczny krój z krótkim rękawem i długością przed kolano (mini/midi).
Detale: Kluczowym elementem ozdobnym jest kontrastowy kołnierzyk typu „bebe” w kolorze czarnym z haftowanymi kwiatkami.
Styl: Smart Casual / Retro Modern – idealne połączenie nowoczesnej prostoty z detalami nawiązującymi do stylu vintage.
Informacje dodatkowe
| Marka | ZARA |
|---|---|
| Rozmiar | S |
| Stan | Bardzo dobry |
