Sukienka z długim rękawem w kwiaty Atmosphere 40
45,00 zł
Sukienka z długim rękawem o dzwonowatym kroju, zakończona podwójnym wykończeniem, które dodaje jej uroku i wdzięku. W połączeniu z kwiatowym wzorem prezentuje się niezwykle kobieco. Dekolt w szpic zarówno z przodu, jak i z tyłu, dodatkowo wzbogacony o wiązanie na plecach, które pozwala regulować głębokość dekoltu i zapewnia wygodę noszenia przez cały dzień. Z tyłu znajduje się kryty zamek. Dół sukienki jest lekko poszerzany, sięgający do kolan, co zapewnia swobodę ruchu. To sukienka, w której poczujesz się elegancko i kobieco, idealna na różne okazje. Sukienka w idealnym stanie.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 40 |
| Materiał | 96%poliester, 4% elastyna |
| Klatka piersiowa | 47 cm |
| Ramiona | 43 cm |
| Długość rękawa | 65 cm |
| Pas | 36 cm |
| Biodra | 50 cm |
| Długość całkowita | 90 cm |
1 w magazynie
SKU:
607
Kategorie: Odzież damska, Sukienki damskie
Znaczniki: sukienka w kwiaty, sukienka wizytowa, sukienka z długim rękawem



