



Sukienka z cienkiego atłasu Miss Selfridge 40
39,00 zł
Sukienka z cienkiego atłasu, bardzo kobieca i wdzięczna. Pod biustem odcinana, dół luźno puszczony. Duży dekolt z przodu i z tyłu w literkę V, regulowany ozdobną tasiemką wiązaną na plecach. Materiał bardzo ładnie odbija światło, co czyni ją elegancką i efektowną, idealna na specjalne okazje. Sukienka w idealnym stanie.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 40 |
| Materiał | 91% poliester, 9% elastyna |
| Klatka piersiowa | 44 cm |
| Pas | 38 cm |
| Biodra | 56 cm |
| Długość całkowita | 87 cm |
1 w magazynie
SKU:
367
Kategorie: Odzież damska, Sukienki damskie
Znaczniki: sukienka czarna, sukienka wizytowa, sukienka wyjściowa
Opis
Sukienka z cienkiego atłasu. Ta elegancka czarna sukienka to esencja kobiecości. Głęboki dekolt w serek oraz zmysłowe wiązanie na plecach ze złotymi detalami przyciągają wzrok. Wykonana z wysokiej jakości materiału, idealnie sprawdzi się na przyjęcia. Wybierz stylową modę z Attic-Shop!
Informacje dodatkowe
| Marka | Miss Selfridge |
|---|---|
| Rozmiar | 40 |
| Stan | Bardzo dobry |




