Sukienka wizytowa czarna z koronką
28,00 zł
Sukienka wizytowa czarna z koronką. Góra dopasowana, zapinana z tył na kryty zamek. W pasie odcinana i rozszerzana dołem. Mała czarna na każdą okazje. Sukienka w idealnym stanie.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | M |
| Materiał | 98% poliester, 2% elastyna. |
| Klatka piersiowa | 46 cm |
| Ramiona | 40 cm |
| Długość rękawa | 10 cm |
| Pas | 38 cm |
| Biodra | 65 cm |
| Długość całkowita | 90 cm |
1 w magazynie
SKU:
471
Kategorie: Odzież damska, Sukienki damskie


