


Sukienka w panterkę
35,00 zł
Sukienka w panterkę w kolorze czarnym ze wstawką z przodu w zwierzęcy wzór. Wstawka jest z cienkiego weluru, reszta sukienki to gładki, elastyczny materiał. Sukienka do kolan o kroju dopasowanym, zapinana na zamek z tyłu. Sukienka w idealnym stanie.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 36 |
| Materiał | 95% viskoza, 5% elastyna. |
| Klatka piersiowa | 46 cm |
| Ramiona | 38 cm |
| Długość rękawa | 13 cm |
| Pas | 38 cm |
| Biodra | 48 cm |
| Długość całkowita | 100 cm |
1 w magazynie
Fason: Dopasowana sukienka w panterkę typu etui (pencil dress) o długości przed kolano.
Wzór: Kontrastowe połączenie gładkich, czarnych paneli bocznych z centralnym panelem w drapieżny wzór panterki (leopard print).
Detale: Krótki rękawek, okrągły dekolt wykończony szeroką lamówką, pionowe przeszycia modelujące sylwetkę.
Tył: Jednolity, czarny, zapinany na dyskretny zamek błyskawiczny.
Styl: Połączenie elegancji z odważnym akcentem, idealne na wieczorne wyjścia, randki lub specjalne okazje.
| Marka | Saopaulo |
|---|---|
| Rozmiar | 36 |
| Stan | Bardzo dobry |




