Sukienka w kwiaty
35,00 zł
Sukienka w kwiaty granatowa w łączkę, dekolt w literkę V ozdobiona falbaną, ten sam motyw w pasie i ramionach. W pasie szereg drobnych gumeczek dla idealnego dopasowania i wyeksponowania walorów figury. Dół luźno puszczony. Rękaw długi zakończony gumeczką kilka centymetrów przed końcem, tworząc spójną falbankę z całością. Materiał, którego nie trzeba prasować. Stan sukienki idealny.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | XL |
| Materiał | Poliester |
| Klatka piersiowa | 104 cmm |
| Długość rękawa | 58 cm |
| Pas | 80-100 cm |
| Biodra | 140 cm |
| Długość całkowita | 92 cm |
1 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Płeć | Damska |
|---|---|
| Grupa wiekowa | Dorosłe |
| Kolor | Granatowy |
| Marka | SAVIDA |
| Rozmiar | XL |



