Sukienka w kratkę NA-KD Nowa 34/36
50,00 zł
Sukienka w kratkę z dużym dekoltem w szpic, wykończony falbaną, zaznaczony i podkreślony pas, zamek z boku dla komfortu ubierania. Wykonana z wysokiej jakości bawełny, materiał lekko wypukły stwarza optyczne wrażenie kratki 3 D, co wygląda bardzo efektownie i co najważniejsze sukienka nie wymaga prasowania. Sukienka znakomicie sprawdzi się na większe wyjścia jak i na codzień. sukienką nowa z metką.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 34 |
| Materiał | bawełna |
| Klatka piersiowa | 41 cm |
| Ramiona | 35 cm |
| Pas | 36 cm |
| Długość całkowita | 87 cm |
1 w magazynie
SKU:
suk45
Kategorie: Sukienki damskie, Odzież damska
Znaczniki: Na-Kd, sukienka bawełniana, sukienka w kratkę
Informacje dodatkowe
| Marka | NA-KD |
|---|---|
| Rozmiar | 34, 36 |



