Sukienka NA-KD Nowa 36
50,00 zł
Sukienka w kolorowe drobne kwiatki, na podszewce. Góra zakładana, w pasie delikatna gumka. Rękawek przezroczysty.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 36 |
| Materiał | poliester |
| Klatka piersiowa | 42 cm |
| Ramiona | 36 cm |
| Długość rękawa | 19 cm |
| Pas | 38 cm |
| Biodra | 102 cm |
| Długość całkowita | 88 cm |
1 w magazynie
SKU:
suk18
Kategoria: Sukienki damskie




