



Sukienka NA-KD Nowa 36
60,00 zł
Sukienka z dekoltem w literkę V, dół w jednym kawałku, szyty z klinów, zamek z boku dla komfortu ubierania. Sukienka wykonana z ekologicznych włókien wiskozowych, pochodzących z drewna ze zrównoważonych upraw.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 36 |
| Materiał | wiskoza |
| Klatka piersiowa | 43 cm |
| Ramiona | 38 cm |
| Długość rękawa | 28 cm |
| Pas | 39 cm |
| Biodra | 45 cm |
| Długość całkowita | 90 cm |
Brak w magazynie
SKU:
suk40
Kategoria: Sukienki damskie
Informacje dodatkowe
| Marka | NA-KD |
|---|
