Sukienka mini czarna Primark 36
28,00 zł
Sukienka mini czarna z długim rękawem o kroju dopasowanym. Materiał w delikatny prążkowany wzór z domieszką wiskozy. Sukienka wielosezonowa na różne okazje znakomicie sprawdzi się do wielu stylizacji. Sukienka w idealnym stanie.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 36 |
| Materiał | 65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastyna |
| Klatka piersiowa | 38 cm |
| Ramiona | 35 cm |
| Długość rękawa | 58 cm |
| Pas | 35 cm |
| Biodra | 45 cm |
| Długość całkowita | 88 cm |
1 w magazynie
SKU:
721
Kategorie: Odzież damska, Sukienki damskie
Znaczniki: sukienka czarna, sukienka mini, sukienka z długim rękawem
Informacje dodatkowe
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Marka | PRIMARK |
| Rozmiar | 36 |



