Sukienka kopertowa z jeansu Vila 38
65,00 zł
Sukienka kopertowa z jeansu w delikatny wzór. Sukienka całoroczna, znakomicie sprawdzi się samodzielnie w ciepłe dni lub w zestawie z cienkim ciepłym golfem w zimowe dni. Sukienka nowa z metką.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 38 |
| Materiał | 70% bawełna, 16% poliester, 14% wiskoza |
| Klatka piersiowa | 48 cm |
| Ramiona | 34 cm |
| Pas | 40 cm |
| Biodra | 66 cm |
| Długość całkowita | 88 cm |
1 w magazynie
SKU:
458
Kategorie: Odzież damska, Sukienki damskie
Znaczniki: sukienka damska, sukienka jeansowa, sukienka niebieska
Informacje dodatkowe
| Marka | VILA |
|---|---|
| Rozmiar | 38 |
| Stan | Nowa |


