


Sukienka dżinsowa
35,00 zł
Sukienka dżinsowa o taliowanym fasonie. Niebieski denim, metalowe guziki i wysmuklające przeszycia. Must-have w Twojej szafie. Zamów online z szybką dostawą!
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | M/L |
| Materiał | 98% bawełna, 2% elastyna |
| Klatka piersiowa | 51 cm |
| Ramiona | 41 cm |
| Długość rękawa | 16 cm |
| Pas | 45 cm |
| Biodra | 53 cm |
| Długość całkowita | 90 cm |
1 w magazynie
SKU:
1232
Kategorie: Sukienki damskie, Odzież damska
Znaczników: sukienka dżinsowa z kołnierzykiem, sukienka jeansowa, sukienka jeansowa mini, sukienka niebieska, sukienka zapinana na guziki
Opis
Fason: Klasyczna sukienka jeansowa mini o lekko taliowanym kroju typu „shift”.
Zapięcie: Zapinana na całej długości na metalowe guziki (zatrzaski).
Góra: Wykończona tradycyjnym kołnierzykiem; krótkie rękawki typu „cap sleeves”.
Detale: Pionowe przeszycia (szwy konstrukcyjne) z przodu i z tyłu, które optycznie wysmuklają sylwetkę.
Materiał: Średniociężki denim w klasycznym, niebieskim odcieniu z delikatnym efektem sprania na szwach.
Styl: Casual / Daily – idealna baza do codziennych stylizacji z trampkami lub botkami.
Informacje dodatkowe
| Marka | John Baner |
|---|---|
| Rozmiar | M/L |
| Stan | Bardzo dobry |




