Sukienka długa w kwiaty VERO MODA
38,00 zł
Sukienka długa w kwiaty VERO MODA. Lekka, na cienkich ramiączkach, idealna na lato i wakacje. Poczuj styl boho z Attic-Shop. Zamów online teraz! Darmowa wysyłka.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | S |
| Materiał | Wiskoza |
| Klatka piersiowa | 44 cm |
| Pas | 33-40 cm |
| Biodra | 52 cm |
| Długość całkowita | 145 cm |
1 w magazynie
SKU:
061
Kategoria: Sukienki damskie
Znaczników: odzież damska, sukienka na lato, Sukienka prosta, sukienka w kwiaty, vero moda
Opis
Marka: VERO MODA.
Typ: Sukienka długa w kwiaty VERO MODA
Wzór: Bogaty, wielokolorowy motyw florystyczny (kwiaty) na ciemnym tle, co nadaje kreacji elegancji i głębi.
Fason: Prosta, lejąca linia na cienkich ramiączkach (typu spaghetti), która subtelnie podkreśla sylwetkę, zapewniając jednocześnie swobodę i przewiewność.
Styl: Summer Boho / Holiday Elegance – idealna propozycja na letnie przyjęcia w ogrodzie, wakacyjne spacery czy wieczorne wyjścia podczas urlopu.
Informacje dodatkowe
| Marka | Vero Moda |
|---|---|
| Rozmiar | S |
| Stan | Bardzo dobry |





