

Sukienka czarna z rozszerzanym dołem
25,00 zł
Sukienka czarna, góra dopasowana na szerokich ramiączkach, odcinana talia i dół rozszerzany. Z boku zamek. Sukienka na podszewce. Sukienka sprawdzi się znakomicie na wiele okazji jak i na co dzień. Znakomicie wygląda samodzielnie, z marynarką lub z golfem na chłodne dni. Stan dobry.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 42 |
| Materiał | 67% poliester, 30% wiskoza, 3% elastyna |
| Klatka piersiowa | 47 cm |
| Ramiona | 38 cm |
| Pas | 40 cm |
| Biodra | 65 cm |
| Długość całkowita | 97 cm |
1 w magazynie
SKU:
460
Kategorie: Odzież damska, Sukienki damskie
Znaczniki: czarna, sukienka bez rękawóe, sukienka damska, sukienka wizytowa
Informacje dodatkowe
| Marka | H&M |
|---|---|
| Rozmiar | 42 |
| Stan | Bardzo dobry |
