Sukienka 38
50,00 zł
Sukienka długa, dekolt w literkę V wykończony falbanką i kokardką dla ozdoby, rękawki motylkowe, dół dopasowany, nie odcinana w pasie, na dole duży rozporek. Z boku zamek dla komfortu ubierania.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 38 |
| Materiał | wiskoza |
| Klatka piersiowa | 43 cm |
| Ramiona | 34 cm |
| Długość rękawa | 20 cm |
| Pas | 37 cm |
| Biodra | 45 cm |
| Długość całkowita | 122 cm |
1 w magazynie
SKU:
suk008
Kategoria: Sukienki damskie




