Spodnie w kratę Nowe 30
50,00 zł
Spodnie w kratę Nowe 30 męskie . Nogawki zwężane. Zapinane na guzik i zamek. Kieszenie z przodu i z tył wsuwane. Spodnie znakomicie sprawdzą się w stylizacjach casualowych. Nowe z metką.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 30 |
| Materiał | 64% poliester, 34% wiskoza, 2% elastyna |
| Pas | 88-90 cm |
| Biodra | 100 cm |
| Długość całkowita | 105 cm |
1 w magazynie
SKU:
spod28
Kategoria: Spodnie męskie
Znaczniki: casual, spodnie eleganckie, spodnie sportowe, spodnie w kratę
Opis
Eleganckie szare spodnie w kratę nowe 30 w klasyczne z czerwonym akcentem to doskonały wybór dla osób ceniących styl smart casual. Dopasowany krój slim fit zapewnia nowoczesny wygląd, a wysokiej jakości materiał gwarantuje komfort noszenia. Idealne do biura i na spotkania. Wybierz modę z Attic-Shop!
Informacje dodatkowe
| Marka | Bee Inspired |
|---|---|
| Rozmiar | 30R |
| Stan | Nowe |


