Spodnie jeansy unisex Cheap Monday 30/32
50,00 zł
Spodnie jeansy unisex o kroju dopasowanym z wąskimi nogawkami. Jednolity kolor. Zapinane na guzik i zamek. Wszystkie napy i guzik sygnowane. Wykonane z bawełny z dodatkiem elastyny dla wygody noszenia. Spodnie nowe.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 30/32 |
| Materiał | 98% bawełna, 2% elastan |
| Pas | 41 cm |
| Biodra | 49 cm |
| Długość całkowita | 102 cm |
1 w magazynie
SKU:
431
Kategorie: Odzież damska, Odzież męska, Spodnie damskie, Spodnie męskie
Znaczniki: spodnie jeansy czarne, spodnie jeansy unisex
Informacje dodatkowe
| Marka | CHEAP MONDAY |
|---|---|
| Rozmiar | 30/32 |
| Stan | Nowe |
| Kolor | Czarne |



