









Sukienka z bawełny
35,00 zł
Bluza sportowa z kreszu
429,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 429,00 zł.105,00 złAktualna cena wynosi: 105,00 zł.
Spodnie dresowe damskie z kreszu
343,00 zł Pierwotna cena wynosiła: 343,00 zł.65,00 złAktualna cena wynosi: 65,00 zł.
Spodnie dresowe damskie z materiału kreszowego. Szeroka gumka w pasie doskonale dopasowują się do sylwetki. Kieszenie boczne wsuwane, z jednej strony przy kieszeni napis z nazwą firmy. Nogawki poszerzane zbierane gumką. Na stronie można znaleść bluzę do kompletu prezentowaną na zdjęciu. Spodnie nowe. Proszę wybrać rozmiar z tabeli.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | S, XS, M, L, XL |
| Materiał | poliester |
| Pas | S 33cm, XS 35cm, M 39cm, L 42cm, XL 45cm |
| Biodra | S 53cm, XS 56cm, M 56cm, L 60cm, XL 65cm |
| Długość całkowita | S 105cm, XS 103cm, M 106cm, L 106cm, XL 106cm |
SKU:
220
Kategoria: Spodnie damskie
Znaczniki: dres damski, fiolet, spodnie dresowe, spodnie z kreszu
Informacje dodatkowe
| Marka | TheJoggConcept |
|---|---|
| Rozmiar | L, M, S, XL, XS |
| Stan | Nowe |

