Spódnica sportowa z bawełny
20,00 zł
Spódnica sportowa z bawełny różowa. Lekki, rozkloszowany fason typu skater na gumce. Podkreśl swoją energię z produktami od Attic-Shop. Zobacz ofertę teraz!
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | M 38/40 |
| Materiał | bawełna |
| Pas | 42 cm |
| Biodra | 52 cm |
| Długość całkowita | 49 cm |
1 w magazynie
SKU:
spud33
Kategoria: Spódnice damskie
Znaczników: odzież damska, spódnica mini, spódnica różowa, spódnica skater, spodnica sportowa, spódnica z bawełny
Opis
Typ: Spódnica sportowa z bawełny.
Materiał: Miękka, wysokogatunkowa bawełna, która zapewnia oddychalność i komfort noszenia.
Kolor: Intensywny, neonowy róż (fuksja).
Fason: Rozkloszowany krój typu „skater” z elastycznym pasem na gumce, który gwarantuje idealne dopasowanie do talii.
Detale: Spódnica wykończona jest subtelną falbanką na dole, co nadaje jej dziewczęcego, radosnego charakteru.
Styl: Sporty Casual – idealne połączenie wygody dresowych ubrań z kobiecym stylem.
Informacje dodatkowe
| Marka | Okay |
|---|---|
| Rozmiar | M |
| Stan | Nowa |


