Spodenki bawełniane River Island
40,00 zł
Spodenki bawełniane River Island w geometryczny wzór retro. Przewiewny materiał, modna kolorystyka i idealny fason na lato. Sprawdź w sklepie Attic-Shop!
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 38-40 |
| Materiał | bawełna |
| Pas | 38-40 cm |
| Biodra | 51 cm |
| Długość całkowita | 38 cm |
1 w magazynie
SKU:
spodk24
Kategorie: Szorty damskie, Odzież damska
Znaczników: odzież damska, odzież damska letnia, spodenki bawełniane, spodenki River Island, spodenki w wzory
Opis
Marka: River Island.
Typ: Damskie spodenki letnie / szorty.
Materiał: Wysokogatunkowa bawełna, charakteryzująca się przewiewnością i naturalnym komfortem noszenia.
Wzór: Wyrazisty, geometryczny print w stylu retro, łączący odcienie koralu, pomarańczu i czerni na jasnym tle.
Fason: Klasyczny krój z regularnym stanem, dopasowany w talii, zapewniający swobodę ruchów.
Styl: Summer Boho / Vintage Vibes – idealne do wakacyjnych stylizacji oraz miejskich zestawów na upalne dni.
Informacje dodatkowe
| Marka | RIVER ISLAND |
|---|---|
| Rozmiar | 38/40 |
| Stan | Nowe |


