




Płaszcz zimowy damski
359,99 zł Pierwotna cena wynosiła: 359,99 zł.150,00 złAktualna cena wynosi: 150,00 zł.
Płaszcz zimowy damski RESERVED. Fason oversize, kolor śnieżnobiały. Duża objętość i ochrona przed mrozem. Odkryj hit sezonu.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | XL |
| Materiał | poliester |
| Klatka piersiowa | 64 cm |
| Ramiona | 61 cm |
| Długość rękawa | 58 cm |
| Pas | 66 cm |
| Biodra | 66 cm |
| Długość całkowita | 107 cm |
1 w magazynie
SKU:
1088
Kategorie: Kurtki i płaszcze damskie, Odzież damska
Znaczników: biała kurtka, biały płaszcz, kurtka zimowa, płaszcz damski, płaszcz puffer, płaszcz reserved, płaszcz zimowy
Opis
| Cecha | Wartość/Opis |
| Typ produktu | Płaszcz zimowy damski/ Długa kurtka (zimowa). |
| Marka | RESERVED |
| Fason | Bardzo długi (maxi), oversize/puchowy, prosty, z dużymi panelami. |
| Dekolt/Kołnierz | Wysoki kołnierz, zintegrowany, obszerny odpinany kaptur z możliwością regulacji (troczki). |
| Kolorystyka | Biały / Śnieżnobiały (jednolity). |
| Wzór/Pikowanie | Pikowanie horyzontalne (poziome) w szerokie, obszerne panele. |
| Materiał | Poliester/poliamid (materiał wierzchni i syntetyczne wypełnienie). |
| Cechy szczególne | Fason puchowy (puffer), długość maxi, duży odpinany kaptur, kontrastowe czarne troczki, kryte zapięcie. |
| Styl | Streetwear, miejski, oversize, zimowy, modny. |
Informacje dodatkowe
| Marka | RESERVED |
|---|---|
| Rozmiar | XL |
| Stan | Nowy |
| Kolor | Biały |




