



Płaszcz damski krótki w burgundowym kolorze z domieszką wełny
50,00 zł
Płaszcz damski krótki w pięknym burgundowym kolorze. Zapinany na guziki schowane pod plisą. Wysoka stójka wywijana z ozdobnym guzikiem. Kieszenie boczne wsuwane. Tkanina zewnętrzna ma w składzie 55% wełny, a podszewka wykonana jest w całości z acetatu, który jest przewiewny, nie gniecie się i nie kurczy w praniu. Płaszcz jest w dobrym stanie.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 38 |
| Materiał | 55% wełna, 27% poliamid, 18 nylon |
| Klatka piersiowa | 46 cm |
| Ramiona | 39 cm |
| Długość rękawa | 60 cm |
| Pas | 39 cm |
| Biodra | 42 cm |
| Długość całkowita | 63 cm |
1 w magazynie
SKU:
362
Kategorie: Kurtki i płaszcze damskie, Odzież damska
Informacje dodatkowe
| Rozmiar | 38 |
|---|---|
| Stan | Bardzo dobry |
