Legginsy Zigzag TheJoggConcept S, M, XL
80,00 zł
Legginsy Zigzag model Sahana. Dopasowany krój, elastyczne wykończenia ściągaczem utrzymują getry na miejscu podczas ćwiczeń, a szeroki pas z kieszonką dobrze trzyma w „ryzach” brzuch. Mieszanka materiałów z dodatkiem streczu doskonale dopasowuje się do figury, materiał oddychający zapewnia nam komfort noszenia. Mozaikowy wzór wizualnie „schowa” wszystkie niedoskonałości. Legginsy Sahana to połączenie stylu i funkcjonalności, idealne zarówno na siłownię, jak i na co dzień. Górę do kompletu widoczną na zdjęciu można dobrać osobno. Rozmiar getrów proszę wybrać z tabeli. Getry nowe z metką, cena katalogowa 257 zł.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | S |
| Materiał | poliester, elastyna |
| Pas | 31 cm |
| Biodra | 38 cm |
| Długość całkowita | 101 cm |
Informacje dodatkowe
| Kolor | fiolet, brąz |
|---|---|
| Marka | TheJoggConcept |
| Rozmiar | M, S, XL |







