Polar damski
14,03 € Pierwotna cena wynosiła: 14,03 €.4,37 €Aktualna cena wynosi: 4,37 €.
Koszulka funkcyjna
2,00 €
Kurtka pikowana damska
9,00 €
Kurtka pikowana damska WHISTLER do bioder, wysoką stójką zapinana na zamek błyskawiczny tak samo, jak kieszenie boczne. Miękka, lekka i wygodna, a zarazem ciepła, oddychająca i łatwa w pielęgnacji. W tej odzieży zastosowano ekologiczną izolację termiczną Comfortemp, która zapewni Ci ochronę podczas wszystkich wyzwań na świeżym powietrzu. Kolor według producenta to łupkowo-szary.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 36 |
| Materiał | Poliester |
| Klatka piersiowa | 96 cm |
| Ramiona | 42 cm |
| Długość rękawa | 60 cm |
| Długość całkowita | 63 cm |
1 w magazynie
SKU:
167
Kategoria: Kurtki i płaszcze damskie
Informacje dodatkowe
| Marka | WHISTLER |
|---|---|
| Rozmiar | 36 |
| Stan | Nowy |






