Kurtka męska przejściówka
120,00 zł
Kurtka męska przejściowka dla mężczyzn, z pikowanymi elementami i kieszeniami na suwak. Lekka męska wiatrówka na jesień. Wykonana z dbałością o detale, zapewnia wygodę i ciepło. Idealna na co dzień, do pracy i na weekendowe wypady za miasto.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | S |
| Materiał | 100% poliester |
| Klatka piersiowa | 48 cm |
| Ramiona | 43 cm |
| Długość rękawa | 67 cm |
| Pas | 46 |
| Długość całkowita | 70 cm |
1 w magazynie
SKU:
971
Kategorie: Kurtki i płaszcze męskie, Odzież męska
Informacje dodatkowe
| Marka | TEE JAYS |
|---|---|
| Rozmiar | S |
| Stan | Nowa |



