












Kurtka jesienna damska
85,00 zł
Kurtka jesienna damska składa się z dwóch części z cienkiej kurtki bez podszewki i kamizelki dopinanej na zamek błyskawiczny. Kurtka posiada kaptur na stałe, po dwie kieszenie na dole, wsuwane i zapinane na klapkę z napą, na górze kieszonki z klapka na napę. Zapinana na zamek błyskawiczny , dodatkowo klapka na napy. Regulowana w pasie za pomocą sznurka wiązanego z tył. Kamizelka zapinana na zamek, wie kieszenie po bokach wsuwane, logo na piersi. Praktyczne rozwiązanie i rewelacyjny zestaw kolorów.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | M |
| Materiał | poliester |
| Klatka piersiowa | 51 cm |
| Ramiona | 41 cm |
| Długość rękawa | 68 cm |
| Długość całkowita | 68 cm |
1 w magazynie
SKU:
kurt13
Kategorie: Odzież damska, Kurtki i płaszcze damskie
Informacje dodatkowe
| Marka | Abercrombie & Fitch |
|---|---|
| Rozmiar | M |
| Stan | Bardzo dobry |
