


Krótka sukienka damska
25,00 zł
Krótka sukienka damska mini, znakomicie sprawdzi się na upalne dni i na wakacje, nie wymaga prasowania. Tył odkryty, pasek na zakrycie biustonosza, wzór na ramionach i pasie. Podszewka na spódnicy z tego samego materiału. Boczne kieszenie wsuwane.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | S |
| Materiał | bawełna |
| Klatka piersiowa | 50 cm |
| Pas | 38 cm |
| Biodra | 60 cm |
| Długość całkowita | 76 cm |
1 w magazynie
SKU:
suk68
Kategoria: Sukienki damskie
Znaczników: czerwona sukienka, krótka sukienka, odzież damska, sukienka czerwona, sukienka koktajlowa
Opis
Typ: Krótka sukienka damska (mini/przed kolano).
Kolor: Intensywna, soczysta czerwień.
Fason: Dopasowana góra bez rękawów z wyraźnie zaznaczoną talią i lekko rozkloszowanym dołem z plisami/zakładkami.
Detale: Ozdobny pasek w talii w kontrastowym kolorze, który podkreśla kobiece kształty.
Rozmiar: S.
Styl: Znakomicie sprawdzi się na upalne dni i na wakacje, nie wymaga prasowania
Informacje dodatkowe
| Rozmiar | S |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Stan | Bardzo dobry |
