Koszulka damska z krótkim rękawem szara Kappa S
40,00 zł
Koszulka damska z krótkim rękawem w kolorze szarym z dużym napisem nazwy firmy. Dodatkowo na rękawie małe logo. T-shirt nowy z metką. Koszulka damska idelana do uprawiania sportu.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | S |
| Materiał | bawełna |
| Klatka piersiowa | 45 cm |
| Ramiona | 36 cm |
| Długość rękawa | 15 cm |
| Pas | 46 cm |
| Długość całkowita | 60 cm |
1 w magazynie
SKU:
440
Kategorie: Odzież damska, T-Shirty i bluzy damskie
Znaczniki: koszulka bawełniana, koszulka kappa, koszulka s, t-shirt bawełniany
Informacje dodatkowe
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Marka | Kappa |
| Rozmiar | S |



