Koszula męska Asos Nowa rozm. L
45,00 zł
Szukasz wygodnej i modnej koszuli? Nasza propozycja to koszula ASOS z grubej bawełny w modnych, zielono-beżowych pasach. Drewniane guziki dodają jej unikalnego charakteru. Okrągły dół i praktyczna kieszeń na piersi to detale, które czynią ją niezwykle uniwersalną. Idealna zarówno do noszenia samodzielnie, jak i w połączeniu z T-shirtem.Struktura materiału przypominająca gruby len zapewnia komfort i przewiewność. Świetny wybór dla wysokich mężczyzn ceniących sobie wygodę i styl. Koszula nowa na plecach lekkie przybrudzenie do sprania widoczne na zdjęciu.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | L |
| Materiał | bawełna |
| Klatka piersiowa | 112 cm |
| Ramiona | 118 cm |
| Długość rękawa | 67 cm |
| Długość całkowita | 90 cm |
1 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Płeć | Męskie |
| Grupa wiekowa | Dorosłe |
| Kolor | zielono – beżowy |
| Marka | asos |
| Rozmiar | L |





