Komplet dla dziewczynki 4 lata
38,00 zł
Komplet dla dziewczynki. Bluzka o kroju pudełkowym, krótka, rękawy lekko bufiaste. Spódniczka krótka, w kształcie koła, na gumce w pasie. Nowy. Darmowa wysyłka.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 4 lat/104 cm |
| Materiał | 93% poliester, 7% elastyna |
| Klatka piersiowa | 44 cm |
| Ramiona | 45 cm |
| Długość rękawa | 24 cm |
| Pas | 25 cm |
| Długość całkowita | bluzka 28 cm, spódniczka 19 cm |
1 w magazynie
SKU:
kompdz1
Kategorie: Odzież dziewczęca 104-128cm, Odzież dziecięca, Odzież dziewczęca
Znaczników: dwuczęściowy, odzież dziecięca, odzież dziewczęca 4 lata, ubrania dla 4 latki, zestaw ze spódniczką dla dziewczynki
Opis
Typ: komplet dla dziewczynki, dwu – częściowy, dziecięcy (bluza i spódniczka).
Wiek: 4 lata.
Wzór: Drobny, gęsty print( panterka) na ciemnym tle.
Fason: Bluza typu oversize z długim rękawem oraz pasująca spódniczka o rozkloszowanym kroju z falbanką.
Styl: Casual Kids Fashion – zestaw idealny do przedszkola, na rodzinne spacery czy urodzinowe przyjęcia.
Informacje dodatkowe
| Marka | MATALAN |
|---|---|
| Rozmiar | 4 lata/104 cm |
| Stan | Nowy |


