Fioletowy sweter damski
55,00 zł
Fioletowy sweter damski oversize z ozdobnymi guzikami na rękawach. Miękka dzianina w kolorze lawendy. Idealny do jeansów i spódnic. Sprawdź modny fason na w naszym sklepie!
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | M |
| Materiał | 75% poliester, 16%akryl, 7% wełna, 2% elastan |
| Klatka piersiowa | 73 cm |
| Ramiona | 76 cm |
| Długość rękawa | 62 cm |
| Pas | 66 cm |
| Długość całkowita | 62 cm |
1 w magazynie
SKU:
1173
Kategorie: Swetry damskie, Odzież damska
Znaczniki: fioletowy, luźy sweter, sweter damski, sweter do pasa
Opis
Fason: Luźny sweter damski krój typu oversize z obniżoną linią ramion.
Materiał: Miękka, puszysta dzianina o melanżowej strukturze.
Dekolt: Klasyczny, okrągły dekolt wykończony prążkowanym ściągaczem.
Rękawy: Długie i szerokie, zdobione rzędem metalowych nap/guzików wzdłuż wewnętrznego szwu.
Wykończenie: Dół swetra oraz mankiety zakończone szerokim, elastycznym ściągaczem.
Kolor: Modny, pastelowy odcień lawendy / jasnego fioletu.
Informacje dodatkowe
| Marka | RESERVED |
|---|---|
| Rozmiar | M |
| Stan | Nowy |







