


Czarny sweter męski
45,00 zł
Czarny sweter męski z 50% zawartością wełny merino. Charakteryzuje się on wysokim, układającym się kołnierzem typu szal, który jest częściowo zapinany na krótki, metalowy zamek błyskawiczny (zipper). Sweter ma ściągacze na mankietach i u dołu.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | L |
| Materiał | 50% wełna merino,50% akryl |
| Klatka piersiowa | 48 cm |
| Ramiona | 52 cm |
| Długość rękawa | 67 cm |
| Pas | 44 cm |
| Długość całkowita | 65 cm |
1 w magazynie
SKU:
967
Kategorie: Odzież męska, Swetry męskie
Informacje dodatkowe
| Marka | Made in Italy |
|---|---|
| Rozmiar | L |
| Stan | Bardzo dobry |
