



Bosmanka damska
69,00 zł
Bosmanka damska. Wyjątkowa kurtka renomowanej marki Vaude. Fason typu bosmanka z dwurzędowym zapięciem i praktycznym kapturem łączy klasyczną elegancję z outdoorową trwałością. Wykonana z wytrzymałego materiału, zapewnia doskonały komfort termiczny . Darmowa wysyłka !
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 40 |
| Materiał | poliester |
| Klatka piersiowa | 50 cm |
| Ramiona | 41 cm |
| Długość rękawa | 66 cm |
| Długość całkowita | 66 cm |
1 w magazynie
Marka: Vaude (widoczne logo na ramieniu).
Typ: Bosmanka damska. Krótka kurtka z kapturem.
Materiał: Gęsto tkana, sztywna , odporna na trudne warunki pogodowe, co jest typowe dla marki outdoorowej Vaude.
Fason: Klasyczny krój dwurzędowy z dużymi guzikami, uzupełniony o nowoczesny zamek błyskawiczny pod plisą. Posiada odpinany kaptur.
Detale: Szerokie klapy kołnierza, ozdobne patki z guzikami na mankietach oraz charakterystyczne logo Vaude na lewym ramieniu. Praktyczne, pionowe kieszenie boczne.
Styl: Outdoor Casual – kurtka łącząca miejską elegancję z funkcjonalnością ubrań technicznych. Idealna dla osób aktywnych, ceniących naturalne materiały i ekologiczne podejście marki.
| Marka | VAUDE |
|---|---|
| Rozmiar | 40 |
| Stan | Bardzo dobry |




