Bomberka damska
9,00 €
Bomberka damska z ekoskóry z modnym połączeniem kolorów: beż, krem i czerń. Lekka, wygodna i idealna na co dzień ,kurtka zapinana na zamek łącznie z kieszeniami. Sprawdź, Dlaczego to nasz bestseller sezonu.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 34 |
| Materiał | ekoskóra |
| Klatka piersiowa | 44 cm |
| Ramiona | 38 cm |
| Długość rękawa | 61 cm |
| Biodra | 46 cm |
| Długość całkowita | 56 cm |
1 w magazynie
SKU:
956
Kategorie: Kurtki i płaszcze damskie, Odzież damska
Informacje dodatkowe
| Marka | b.young |
|---|---|
| Rozmiar | 34 |
| Stan | Nowy |



