



Bluzka damska elegancka
48,00 zł
Bluzka damska elegancka wizytowa z bufkami. Połyskująca tkanina, wysoka stójka. Idealna do cygaretek i spódnic. Zamów online!
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | 38 |
| Materiał | 57% wiskoza, 43% poliester |
| Klatka piersiowa | 50 cm |
| Ramiona | 36 cm |
| Długość rękawa | 40 cm |
| Długość całkowita | 65 cm |
Brak w magazynie
SKU:
bluz68
Kategoria: Bluzki damskie
Znaczników: bluzka Animal Print, bluzka damska, bluzka pastelowa, bluzka river island, bluzka satynowa, bluzka wizytowa, river island, wiskoza
Opis
| Cecha | Wartość/Opis |
| Typ produktu | Bluzka damska elegancka (wizytowa/elegancka). |
| Marka | RIVER ISLAND |
| Fason | Luźny (trapezowy), rękaw 3/4 (lub do łokcia), z efektem bufek/balonu. |
| Dekolt/Kołnierz | Okrągły dekolt z marszczeniem/plisami, wykończony stójką. |
| Kolorystyka | Pastelowa Brzoskwinia / Przygaszony Koral / Jasny Róż (Dusty Peach). |
| Wzór/Faktura | Delikatny, ton w ton, satynowy wzór zwierzęcy (zebra) na połyskującym materiale. |
| Materiał | Wiskoza/połyskujący poliester/satyna. |
| Cechy szczególne | Marszczenie/plisy na dekolcie. Rękaw 3/4 z bufkami na ramionach i marszczeniem na mankiecie. Wycięcie w kształcie łezki (keyhole) na plecach. |
| Styl | Elegancki, romantyczny, biurowy (smart casual), modny. |
Informacje dodatkowe
| Marka | RIVER ISLAND |
|---|---|
| Rozmiar | 38 |
| Stan | Nowa |
| Kolor | Pastelowa brzoskwinia |




