



Bluza t-shirt z długim rękawem Antony Morato S
38,00 zł
Bluza t-shirt z długim rękawem, pod szyją zakończona ściągaczem, na piersi wszyty zamek w kolorze srebrnym. Naszyte pagony dodają sportowego stylu. Emblemat z nazwą firmy MORATO z tył na górze. Bluza w idealnym stanie.
| Wymiary i dane produktu | |
|---|---|
| Rozmiar | S |
| Materiał | bawełna |
| Klatka piersiowa | 50 cm |
| Ramiona | 43 cm |
| Długość rękawa | 64 cm |
| Długość całkowita | 66 cm |
Brak w magazynie
Bluza t-shirt z długim rękawem. ANTONY MORATO to włoska marka dla mężczyzn. Wyróżnia ją oryginalny casualowy styl oraz basicowa kolorystyka. Atutem tej włoskiej marki jest umiejętne łączenie wysublimowanej elegancji oraz casualowego komfortu. Odzież Antony Morato zachwyca swoich użytkowników materiałami najwyższej jakości, których użytkowanie staje się czytą przyjemnością. Sprawia to również, że odzież włoskiej marki pozostaje na dłużej w szafach. Marka AntonyMorato powstała z myślą o młodych, energicznych mężczyznach, którzy w odzieży cenią sobie jej uniwersalność oraz swobodę.
| Marka | ANTONY MORATO |
|---|---|
| Rozmiar | S |
| Stan | Bardzo dobry |
